O prehliadke


Kardiocentrum Nitra Vám ponúka preventívnu kardiologickú prehliadku “Zdravé srdce”.


Prehliadka “Zdravé srdce” je vhodná najmä pre ľudí, ktorí často čelia stresovým situáciám, žijú rýchlym životným štýlom a pre tých, ktorí majú zvýšené riziko srdcovo-cievnych ochorení,alebo prekonali ochorenie COVID-19.
Komplexnosť prehliadky “Zdravé srdce” tiež ocenia profesionálni aj amatérski športovci, veď prevencia je lepšia než liečba.
Okrem toho Vám v prípade potreby v Kardiocentre Nitra dokážeme poskytnúť následnú zdravotnú starostlivosť špecializovaného zdravotníckeho zariadenia zameraného na diagnostiku a liečbu srdcových ochorení, ktoré navyše funguje v 24-hodinovom režime.


Rozsah prehliadky “Zdravé srdce”:

➔ Klinické kardiologické vyšetrenie (anamnéza a fyzikálne vyšetrenie)

➔ Meranie krvného tlaku

➔ Stanovenie BMI indexu

➔ Odhad kardiovaskulárneho rizika metódou SCORE

➔ EKG (dvanásťzvodový záznam)

➔ Záťažové EKG (ergometria)

➔ Echokardiografia (ultrazvukové vyšetrenie srdca)

➔ Meranie hodnoty ABI indexu

➔ Laboratórne vyšetrenie krvi

➔ Záverečné zhodnotenie vrátane písomnej správy s odporúčaním


Preventívne kardiologické prehliadky “Zdravé srdce” vykonávame v priestoroch Kardiocentra Nitra každý štvrtok predpoludním. Konečná cena prehliadky je 200 EUR a čas, ktorý u nás strávite sa bude pohybovať v rozmedzí 2 až 2,5 hodiny.


Ak by z výsledkov prehliadky vyplynuli odporúčania na ďalšie zdravotné výkony alebo vyšetrenia, ktoré robíme v Kardiocentre Nitra, tieto Vám poskytneme v režime poistenca, t.j. bez nutnosti doplatku pre poistencov všetkých zdravotných poisťovní pôsobiacich na Slovensku.

Ako sa objednať :


KLIKNITE SEM PRE OBJEDNANIE NA TERMÍN

Kardiocentrum Nitra

Štvrtok

09:00 - 12:00

MUDr. Petra Kozáková

Kontakt